Audit, účtovníctvo, riadenie projektov
+421 908 417 668 info@rivercom.sk

Naše služby

Poskytujeme pre Vás spoľahlivé služby v oblasti účtovníctva, spracovania miezd, a ekonomického poradenstva a získanie grantov a dotácií. Našim cieľom je nielen zabezpečiť Vám splnenie si zákonných povinností, ale predovšetkým poskytnúť Vám pridanú hodnotu – zabezpečíme Vám všetko potrebné pre Váš úspech pod jednou strechou.

Viac ako 10 rokov skúseností Viac ako 10 rokov skúseností
Účtovníctvo, audit a dotácie na jednom mieste Účtovníctvo, audit a dotácie na jednom mieste
Individuálny prístup ku klientom Individuálny prístup ku klientom

Cieľom spoločnosti je poskytovať kvalitné odborné služby klientom s dôrazom na ich konkrétne potreby, systematickým vzdelávaním zabezpečovať vysokú odbornú úroveň, budovať a upevňovať partnerskú spoluprácu spoločnosti s klientom založenú na dôvere a dlhodobej spolupráci, prísne dodržiavať základné etické princípy.

Starostlivo sledujeme ekonomickú situáciu a podnikateľské prostredie v regióne a svoje znalosti využívame vždy tak, aby našim klientom pomohli posunúť sa ďalej. Máme za to, že kvalita našich služieb vypovedá samo o sebe – budeme však radi, pokiaľ sa o nej kedykoľvek presvedčíte sami. Veríme, že s naším servisom budete rovnako spokojní ako naši terajší klienti!